Prof. Piotrowski: To, co tu się dzieje, należy do Polaków

Aktualności

– Nigdy nie zwróciłbym się do międzynarodowej organizacji, aby wtrącała się w sprawy naszego kraju. To, co tu się dzieje, należy do Polaków. Tak jak sobie to ułożymy, tak będziemy mieli. Oczywiście są pewne nadużycia, ale musimy sobie z nimi poradzić – powiedział kandydat na Prezydenta RP Prof. Mirosław Piotrowski.

Prof. Mirosław Piotrowski był gościem drugiej części programu „Wybierz! Podcast” (od 31 minuty nagrania), prowadzonego przez dziennikarza „Wirtualnej Polski” Kamila Sikorę. – Wpływ na datę wyborów ma prezydent, który może ogłosić stan wyjątkowy. Nie ma kampanii, stan nadzwyczajny już dawno zaistniał, tylko nie został prawnie usankcjonowany – ocenił kandydat na Prezydenta RP. – Oczywiście Jarosław Kaczyński ma głos decydujący, ale nawet on nie wie, czy wybory odbędą się 10 maja – dodał. Podkreślił też, że zgadza się z politykami PiS, którzy kilka lat temu mówili, że wybory korespondencyjne dają możliwości nadużyć.

Odniósł się również do zawieszeniu współpracy z TV Trwam i „Radiem Maryja”. – Chcę reprezentować wszystkich Polaków, nie tylko jedno radio, czy telewizję. Liczy się to, czy Polacy będą mieli pracę, a nie, czy toruńskie media mnie lubią – przekonywał Prof. Mirosław Piotrowski w “Wybierz! Podcaście”.

Program „#Wybierz! Podcast” można wysłuchać za pośrednictwem: