Prof. Piotrowski: Do wyborów 9 dni, a jest chaos

Aktualności

Do wyborów zostało 9 dni, a obywatele nie wiedzą, w jaki sposób będą głosować, kiedy będą głosować i czy w ogóle będą głosować – powiedział kandydat na Prezydenta RP prof. Mirosław Piotrowski na dzisiejszej konferencji prasowej.

Oczekujemy od mediów, szczególnie publicznych, aby uwzględniały wszystkich zarejestrowanych kandydatów na Prezydenta RP – podkreślił z kolei dr Krzysztof Kawęcki ze Sztabu Wyborczego kandydata.

Zwrócimy się z prośbą o udzielenie informacji, ile czasu media publiczne poświęciły na informowanie o poszczególnych kandydatach na Prezydenta RP – powiedział dr Krzysztof Kawęcki. Moją pierwszą decyzją po wyborze na Prezydenta RP będzie inicjatywa ustawodawcza w sprawie życia poczętego – przypomniał prof. Mirosław Piotrowski.

Zaapelował, żeby wybory zostały przeprowadzone w sposób rzetelny. Ocenił, że czas skończyć z chaosem wokół wyborów, gdyż w przeciwnym wypadku Polska może stać się pośmiewiskiem na arenie międzynarodowej. Podkreślił również, że konflikty podsycane przez rząd i opozycję da się szybko rozwiązać.